Zaproszenie

  

Zapraszamy na

Kongres Cukrzycy 2018

Stopa cukrzycowa oraz inne rzadziej omawiane zagadnienia w cukrzycy

 

 

 

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy,

 

 

 

            Po sukcesie I i II Kongresu " Nowości i Postępy w Leczeniu Stopy Cukrzycowej” mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w III Ogólnopolskim Kongresie Cukrzycy "Stopa cukrzycowa i inne rzadziej omawiane zagadnienia w cukrzycy"Tematyka obejmować będzie powikłania cukrzycy. Kongres po raz kolejny organizowany będzie we współpracy z Sekcją Stopy Cukrzycowej Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.

 

 

 

          Do wspólnej dyskusji zapraszamy koleżanki i kolegów diabetologów, chirurgów, ortopedów, lekarzy POZ, dermatologów, rehabilitantów oraz pielęgniarki i podologów.

 

 

 

         Tematyka konferencji obejmować będzie współczesne leczenie cukrzycy, możliwości zapobiegania jej powikłaniom oraz prewencji, diagnostyki i leczenia zespołu stopy cukrzycowej. Chcielibyśmy, aby to spotkanie po raz kolejny stało się okazją do wymiany doświadczeń, ale również miłego spotkania i nawiązania współpracy oraz integracji naszego środowiska i wszystkich osób, które w swojej codziennej pracy spotykają się z problemem tego bardzo trudnego w leczeniu powikłania.

 

 

 

 

 

 

 Serdecznie zapraszam! 

  

dr hab. med. Anna Korzon-Burakowska

 

Przewodnicząca Sekcji Stopy Cukrzycowej

 Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego